merhaba seslichat siteleri  bilindigi üzere seslichat sitelerinde bazı dolandırıcıalr kol gezmektedir ve bunları bilen kişiler inadına  onlar ile çalışmaya devam etmektedir.

Yurtpanel Sahibi tanju Bolat Farklı isiimlerle ve kullanmış oldugu  bu isiimlede bir cok kez dolandırıcılık yapmıştır. ve gözlemledigim kadarıyla  insanları magdur etmeye de devam ediyor.

yarı yolda bırakmış oldugu site sahipleri halen onu tercih ediiyor vve hayretle izliyoruz ve gün gelicek stilpanel.com un yaptıgı gibi yapıcak,

Bunlar alışmış olsa gerek diye düşünüyorum dolandırmak ve insanların haklarını gasp etmeyi cok seviyorlar.

Bilmiyorlar sanırım ölüm var yarın yurtpanel.com sahibi tanju bolat ne oldugu bilinmez  bu şahız oturdugu yerden sizleri gasp etmeye devam edicek ve sizler yine onu karalama oyunlarına başlıcaksınız  aslında sizler hak ettigini alıyorusunuz.

Şu seslichat camiasında nice güzel işini ehliyle yapan insnalar varken sizler nerde abuk subuk dolandırıcı kişiler varsa onları tercih ediyorsunuz.

Sizler paranızı gasp edilmesini istemiyorsnaız  yurtpanel.com dan uzak durun , Herkim Ruyapanel.com a gelip biz yurtpanelden ayrıldık deseler dahi  5+1 oda ustunde kurulum ücreti  almaksızın kurulum yapılıckatır. Sadece oda ücretine ücrtsiz bir seslichat sohbet keyfi sunucaksınız.

Bu kampanya degilri  Sınırısz süreligine gecerlidir.

Bizi tercih edin mobil uyumlu tema ve panellerimize kavuşun teklif bizden uygulaması sizden Ruyapanel.com bir ayrıcalıktır.

Bizimle calışan kazanıyor sizlerde kazanın istedik kaybetmeyin diye.

Ruyapanel Seslichat Panelleri Gurur ile sunar.

RUYAPANEL
08 Mayıs 2019

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler