Merhaba yurdumun güzel insanlara her gecen  gün   acılan sesli chat siteleri bile  artık eski   siteleri geride bırakmaya ve zirveler yükselmeye basladı. Seslimekan sitesi  yıllar önnce insanlar tarafından cok sevilen ve vaz gecilmeyen bir sohbet adresiydi Ne zaman bu  site  reis68 tarafından alındı  insanlar soğumaya basladı. Arkadaslar  sanal alem üzerinde  seslimekan gibi bir cok site neredeyse dahılma noktasına geldi her gecen gün yavas yavas tökezleyen  sanalın eski sitelerine neler oluyor.

Kameralı sohbet odalarıyla binlerce  insana ev sahipliği yapan seslimekan sohbet platformunda  sizlerde  yerinizi almak ve seviyeli dostluklar kurmak istermisiniz. Hayatınızın en akıcı sohbet kadrosu ile tanıscağınız  böyle bir ortamda  sadece sevdiklerinizle bir arada olmayı düsünerek  bu yola cıkın. Her gecen gün büyüyen ve yenilikleri ile insanları sasırtan esesliful.com adresimizde  sizlerde eğlenceli  bir cok sesli  sohbet ortamına katılabilir belkide hayallerinizi süsleyecek  ciddi arkadaslık kuarabileceğiniz insan ile karsılasma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sesli chat sitemizde  sizler ile tansıma arzusuyla  bekleyen bir cok kendinize bayan arakadas bulacak  ve bu bayan arkadaslarımızla  sesli konusma yaparken hatta görüntülü konusarakta   birbirinizi yakından tanıyacaksınız.Sohbet yapacağınız  her yas grubuna özel arkadaslık odalarımızda  keyifli dakikalar gecirmeniz dileğiyle hos sohbetler…

sevda çelik
03 Nisan 2013

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler