Evet sesli sitelerde neler oluyor ? Aslında bunu pek merak etmiyoruz sadece siz değerli kullanıcılarımız sesli sitelerde neler oluyor, bu siteler ne işe yarıyor , bunların iç yüzü ne diye düşünürsünüz diye yazalım bakalım..
Sesli sitelerde hiçbir şey olmuyor aslında. Boş boş sohbetler , vaktini boşa harcayan insanlar , aşk var sanıp sahte aşklara kapılanlar .. Sanal ortam işte ne olsunki herkes bir şekilde vaktini geçiriyor. Peki sizin sesli chatte işiniz ne diyebilirsiniz ? Ben sesli sitelerde dolanmıyorum sadece kendi sitemde sözlümle bazen vakit geçiriyorum o kadar gerisi sitelerime konu ekleyerek sitelerimi bir yerlere getirmek ve seo ile uğraşmak oluyor. Eskilerde bizlerde saatlerce site başında dururduk şimdilerde ise aylardır siteme girmiyorum. Çünkü sesli chat ortamları insanın midesini bulandırıyor. Ama ben hala anlamış değilim bu insanlar şu sesli sitelerde neler buluyor..
Sesli sitelerde hiçbirşey olduğu yok işte hatta bu sesli sitelerin insan hayatını olumsuz etkilediğini hiç kuşkusuzki söyleyebilirim

RUYAPANEL
10 Ekim 2012

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler