Sesli Chat Seo Çalışmaları

Sesli chat için yapılan seo çalışmalarını müşterilerimize şu şekilde ifade edebiliriz. Arama motorlarında beğeni oluşturarak üst taşınmak nasıl ilerleriz. Bunlar çok kapsamlı ve emek gerektiren çalışmalardır legal ve illegal çalışmalar münkündür legal çalışmlara kalıcı olur illegal çalışmalar her an sitenizin gösteriminizin kalmasına ve arama motorlarında sitenin kaybolmasına sebeptir.

Legal Sesli Chat Seo Çalışmaları

Sesli chat sitelerinde legal seo çalışmaları nasıl yapılır öncelikle siteye bir tema atanır ve bu temanın değerleri beğeni kazanması gerekir title , description ve keywords uyumu ve uzunlukları önem taşır. Bu çalışma ile site için ön zemin oluşturulur . İkinci olarak sitedeki makale ve haber çalışmaları bloglamalar bir site için uygun makale kriterleri vardır başka sitelere atılan reklam amaçlı yazılar arama motorları tarafından pek sevilmez siteye hit kazanadıracak güncel haberler , sağlık yazıları,dizi,film,video ve kaliteli içeriklerle donatılmış bir çalışma son olarak . Legal linkler bunlar görünür olup ve sitenin foother alanında yer almaktadır .

İlegal Sesli Chat Seo Çalışmaları

Sesli chat illegal seo çalışmalarında legalden ayıran fark hacklink yolu ile link eklenmesidir hacklenmiş serverlerden alınan görünmez bir html kod olarak eklenirler ve sitenin hızla yükselmesini sağlar ama arama motorlarının bu  çalışmanın illegal oludugu anlaşıdıgı zaman banlanma ve gösterimden kaldırma sebebidir legal çalışmaya göre fiyatı çok uygundur ama sağlıklı değildir.

Sesli Chat Sıralamasında Yükselmek İçin bizimle iletişime geçiniz. RuyaPanel.com Web Bilisim Hizmetleri

Genel
RUYAPANEL
27 Aralık 2013

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler