SEO fiyatı nasıl hesaplanır?

– Aslında yükselme garantili paketler bazen pek verimli olmuyor, bu yüzden biz Google’da ilk sayfaya yükselme garantisi veriyoruz. Eğer sitenize daha önce kalitesiz SEO paketleri uygulanmışsa o zaman sitenize alınan tüm spam linkleri kaldırmamız gerekiyor, bunu Google Disavow yani Google’ın bağlantıları reddetme aracı ile yapacağız, eğer sitenizin durumu daha kötüyse (daha fazla kalitesiz spam linkler ile zarar görmüşse) o zaman sitenizi yeni alan adına taşıyarak çalışma yapmamız gerekiyor. Anahtar kelimelerin aylık aranma sayısına göre fiyatları belirliyoruz.

Kaç aylık hizmet almam gerekiyor?

– Biz gereken analizleri yaptıktan sonra Google’da ilk sayfaya yükselmeniz için bir süre belirleyeceğiz. Belirlediğimiz süre içinde ilk sayfaya yükseldikten sonra isterseniz ilk sıraya yükselmek için bir anlaşma da yapabiliriz. Unutmayın, Google sonuçlarında ilk sayfada yer almak çok önemlidir, ancak ilk 3 sıraya yükselirseniz sizin için daha iyi olur, müşterileriniz, trafiğiniz ve gelirleriniz artmaya başlar. SEO ve reklam kıyaslanamaz, ikisi de oldukça önemlidir, hem reklamlardan gelen hem de organik aramalardan gelen ziyaretçiler çok önemlidir, masraflarınıza odaklanmayın, sadece gelirinizi arttırmaya odaklanın.

Web siteme zararı olabilir mi?

– Hayır tabiki de, aksine siteniz arama motoru sıralamalarında yükselecek, web sitenize etkili ve faydalı çalışma olur, çünkü biz herhangi bir zararlı spam programlarını kullanmıyoruz, veya herhangi bir spam, hacklink gibi şeyler kullanmıyoruz, bunun gibi şeyler zaten suç sayılır. Yaptığımız çalışmalar organiktir, aslında spam programları ile 2-3 günde yükselirsiniz, fakat birkaç gün sonra sıralamadan tamamen kaybolursunuz, gelirleriniz azalır, hatta işinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu yüzden piyasadaki spamcılardan uzak durun, çok komik fiyatlara hizmet veriyorlar, ama verdikleri hizmet oldukça zararlıdır, bize güvenin.

Hizmetinizden nasıl yararlanabilirim?

– Biz sitenizi ve anahtar kelimelerinizi kontrol ettikten sonra size geri dönüş yaparız. Eğer anahtar kelime seçemiyorsanız endişelenmeyin, siz bize sitenizi söyleyin, biz profesyonel şekilde anahtar kelime araştırması yaparak size sunarız. İşi garantiye almak için biz sözleşme de imzalayabiliriz, tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek. Gereken analizi yaptıktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeriz. Unutmayın, arama motoru optimizasyonu çok önemlidir, sakın spamcılar tarafından kandırılmayın, işinizi garantiye almak istiyorsanız bizimle çalışın, ve en kısa sürede başarıya ulaşın.
Genel Bakış

Site-içi Optimizasyon

site-iciEn önemli kurallardan birisi de web sitenizin hedeflediğiniz anahtar kelimelerinize uygun optimizasyon yapılması gerektiğidir. Biz sitenizin iç optimizasyonunu en iyi şekilde yaparak Google’da sorunsuz bir şekilde yükselmesini sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

anahtar-kelime-analizBelirli aralıklarda Google’da anahtar kelimelerinizin sıralamalarını size rapor olarak göndereceğiz. Böylece ne kadar yükseldiğinizi de öğreneceksiniz, artık sıralamadan kaybolmayın, bize güvenin.
Etkili Backlink İnşası

backlink-insaDoğal olmayan linklerden uzak durun, biz Google’da yükselmeniz için doğal ve yüksek kaliteli backlink çalışması yapacağız, tüm aldığımız linklerin listesini rapor olarak size e-posta ile göndereceğiz. Doğal olmayan spam linkler sitenizi mahvedecektir.

Fazla Ziyaretçi = Fazla Müşteri

fazla-musteriKaliteli hizmetimizden yararlanırsanız, web sitenizin ziyaretçi sayısı da artmaya başlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerinizin sayısı da artacaktır. Gelirinizi arttırmaya bakın, SEO’ya yatırım yapın!
SEO Paketlerimizin sabit bir fiyatı yoktur, telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Formu

İsim*
E-posta*
Telefon numarası
Web site
Anahtar kelimeler
Mesajınız*

Benzer yazılar:
google-ilk-sayfa-thumbGoogle’da İlk Sayfaya Gelmek İçin 5 SEO İpucu hilal-stratejisi-ve-seoHilal Stratejisi ile SEO Yaparak ilk Sayfaya Yükselmek google-seoBacklink ile 11 Adımda Google’da ilk 10 sıraya yükselme YouTube Pazarlama & Video SEO Bölüm 3 – Link İnşası & Google’da YükselmeYouTube Pazarlama & Video SEO Bölüm 3 – Link İnşası & Google’da Yükselme

RUYAPANEL
21 Şubat 2015

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler