merhabalar Egenin incisi İzmir ilimizden katılım sağlayan değerli sesli chat kullanıcıları.  izmir Sesli chat İzmir ve Ege Bölgesinde yer alan diğer illerden giriş yapan kullanıcılar için izmir odasını açmış bulunmaktayız. İzmir Sohbet Odamızda kendi yörenize ait şiveli konuşmalar ve yine o yöreye ait müzikal paylaşımlar ile sizlere has tasarlanmış odanız da eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Sanal aracılığı ile kurmuş olduğunuz dostluk ortamını Real ortama taşıyarak daha yeni yepyeni çevreler edinebilirsiniz. Odamız da sesli ve görüntülü sohbet imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Odamızın görevlilerine kadar izmir bölgesinden seçim yapılacağı için tamamı ile izmirden katılım sağlayan kullanıcılarımıza hizmet verecek bir şekilde sizlerin kullanımına göre düzenlenmektedir. İzmir; bilindik üzere Türkiye’mizin nadide illerinden biridir. Bizde bu güzel ilimizin güzelliklerini başka kullanıcılar ile de paylaşmak için odanın açılmasına karar verdir. İzmir Sesli Chat odamız da Genel olarak Hareketli müzikal paylaşımlar olacaktır. Ful Time eğlence ortamının sağlanacağı odamıza sizler sohbet imkanından faydalanırken sizlerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda sohbet edebilmeniz için İzmir Sohbet odamıza yetkili alımı yapılacaktır. Başvuru için sitemizin yönetiminde ki arkadaşlar ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Sizlere başvurunuzdan kısa bir süre sonra dönüş sağlanacaktır.

Arkadaşlar İzmir Sesli Sohbet Odamız ve diğer sesli Görüntülü sohbet odalarımıza bağlanmak için yukarıda hızlı giriş yazan yere nick yazıp girişe tıklamanız yeterli olacaktır. Activasyon yüklemesinin ardından Sohbet panelimize bağlanmış oalcaksınız. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile İyi Sohbetler dilerim Saygılar ve sevgiler

RUYAPANEL
19 Eylül 2015

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler